Wyszukiwanie produktu

Już w sprzedaży!Dlaczego biustonosz sportowy to konieczność?
Test Anita Momentum 5529

Kobiece piersi przy większości dyscyplin są narażone na ekstremalne obciążenia. Uprawiając sport bez odpowiedniego biustonosza sportowego, paradoksalnie szkodzimy swojemu zdrowiu.

„Jeden z podstawowych elementów ubioru, podczas ćwiczeń powinien zapewniać komfort, dobre podtrzymanie biustu i redukcję wstrząsów. Bardzo ważna jest również jakość materiału, z jakiego jest wykonany, oraz odpowiednie dopasowanie, by nie przesuwał się i nie powodował obtarć.” Kierując się tymi kryteriami, biustonosze sportowe sześciu producentów – w tym biustonosz sportowy Anita Momentum 5529 – sprawdzały dwie testerki podczas jazdy na rowerze i w trakcie biegania. Cały artykuł i wyniki testów możesz przeczytać w magazynie Bike oraz na http://magazynbike.pl

Tylko 51 gramów!

Model air control od Anita active to prawdopodobnie najlżejszy biustonosz sportowy na świecie. Prawie nieodczuwalny – jak druga skóra!

Pawie pióra! 

Bikini SIBEL gwarantuje super mocne podtrzymanie aż do miseczki H! Modny motyw pawich piór olśniewa swoim wyglądem. Sprawdź naszą ofertę kostiumów kąpielowych!

Łączenie – to jest to!

Stwórz własny wakacyjny look, kompletując dowolną górę z dołem w programie Mix&Match!


DynamiX Star Superproduktem Roku 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że DynamiX star Anita Active otrzymał nagrodę "Superprodukt Świat Kobiety 2015" w kategorii MODA i STYL: Bielizna. Biustonosz sportowy został doceniony za oryginalny design, jakość i funkcjonalność.