Wyszukiwanie produktu

Anita comfort Beachwear 2016

Rosa Faia Beachwear 2016

Już w sprzedaży!


Rosa Faia Ophelia

Czarująca & szlachetna

Modny biustonosz na fiszbinach z filigranowym ornamentalnym nadrukiem

Anita active Extreme control

Mocne podtrzymanie

Biustonosz sportowy, który trzyma wszystko na swoim miejscu 


Anita comfort Clara

Czysta elegancja

Blue iris to uzupełnienie palety kolorów komfortowej serii


Anita care Nice

Funkcjonalny & modny

Gorset protetyczny Nice w nowej odsłonie modnej szarościDlaczego biustonosz sportowy to konieczność?
Test Anita Momentum 5529

Kobiece piersi przy większości dyscyplin są narażone na ekstremalne obciążenia. Uprawiając sport bez odpowiedniego biustonosza sportowego, paradoksalnie szkodzimy swojemu zdrowiu.

„Jeden z podstawowych elementów ubioru, podczas ćwiczeń powinien zapewniać komfort, dobre podtrzymanie biustu i redukcję wstrząsów. Bardzo ważna jest również jakość materiału, z jakiego jest wykonany, oraz odpowiednie dopasowanie, by nie przesuwał się i nie powodował obtarć.” Kierując się tymi kryteriami, biustonosze sportowe sześciu producentów – w tym biustonosz sportowy Anita Momentum 5529 – sprawdzały dwie testerki podczas jazdy na rowerze i w trakcie biegania. Cały artykuł i wyniki testów możesz przeczytać w magazynie Bike oraz na http://magazynbike.pl

Tylko 51 gramów!

Model air control od Anita active to prawdopodobnie najlżejszy biustonosz sportowy na świecie. Prawie nieodczuwalny – jak druga skóra!

Pawie pióra! 

Bikini SIBEL gwarantuje super mocne podtrzymanie aż do miseczki H! Modny motyw pawich piór olśniewa swoim wyglądem. Sprawdź naszą ofertę kostiumów kąpielowych!

Anita comfort Sibel

Łączenie – to jest to!

Stwórz własny wakacyjny look, kompletując dowolną górę z dołem w programie Mix&Match!


Rosa Faia Federica

DynamiX Star Superproduktem Roku 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że DynamiX star Anita Active otrzymał nagrodę "Superprodukt Świat Kobiety 2015" w kategorii MODA i STYL: Bielizna. Biustonosz sportowy został doceniony za oryginalny design, jakość i funkcjonalność.