Wyszukiwanie produktu

Już w sprzedaży!


Wyszukiwanie sklepów

Przejdź do wyszukiwarki i znajdź sklepy z ofertą naszej bielizny i mody plażowej Anita i Rosa Faia w Twojej okolicy! 

Do wyszukiwarki

Bądź z nami!

Wszystkie nadchodzące eventy w jednym miejscu. Zajrzyj do naszego kalendarium i dowiedz się gdzie możesz nas spotkać!

Kalendarium

Lubię to!

Aktualne informacje, nowości, konkursy i wiele więcej – odwiedź nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco.

Anita na Facebooku


Jak dobrać biustonosz sportowy?

Razem z kobietawbiegu.pl zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje.

"Wiele razy słyszałam rozmowy wśród dziewczyn na temat związany z doborem stanika sportowego. Jedne z nich zastanawiały się czy faktycznie jest potrzebny, drugie przekonywały, że to nieodłączna część damskiej biegowej garderoby. Kiedy już przekonamy się do tej decyzji stanik okazuje się nieocenionym wsparciem pod warunkiem, że dobrze go dobierzemy i postawimy na jego jakość. [...]"


Biustonosz sportowy air control DeltaPad z serii Anita active zdobył nagrodę ISPO AWARD GOLD 2017!


Nagroda ISPO AWARD jest w każdym roku przyznawana najlepszym produktom sportowym.

Niezależne jury wybiera zwycięzcę w różnych kategoriach na podstawie ściśle określonych kryteriów spośród setek zgłoszonych produktów.

Firma ANITA, może się w tym roku pochwalić zdobyciem pierwszego miejsca (złotego medalu – ISPO GOLD WINNER) w kategorii Health&Fitness/Base Layer dla biustonosza sportowego air control DeltaPad z serii Anita active.

Dlaczego biustonosz sportowy to konieczność?
Test Anita Momentum 5529

Kobiece piersi przy większości dyscyplin są narażone na ekstremalne obciążenia. Uprawiając sport bez odpowiedniego biustonosza sportowego, paradoksalnie szkodzimy swojemu zdrowiu.

„Jeden z podstawowych elementów ubioru, podczas ćwiczeń powinien zapewniać komfort, dobre podtrzymanie biustu i redukcję wstrząsów. Bardzo ważna jest również jakość materiału, z jakiego jest wykonany, oraz odpowiednie dopasowanie, by nie przesuwał się i nie powodował obtarć.” Kierując się tymi kryteriami, biustonosze sportowe sześciu producentów – w tym biustonosz sportowy Anita Momentum 5529 – sprawdzały dwie testerki podczas jazdy na rowerze i w trakcie biegania. Cały artykuł i wyniki testów możesz przeczytać w magazynie Bike oraz na http://magazynbike.pl