Wyszukiwanie produktu

Nagrody & Prasa

Nasza gwiazda wśród biustonoszy sportowych zdobywa uznaną w świecie „pieczęć jakości”

7 lipca 2014 r. w glamourowym teratrze Aalto w niemieckim Essen oficjalnie ogłoszono listę zwycięzców nagrody Red Dot Design Award 2014. Główny punkt programu, jakim jest nadanie nagród w kategorii Produkt Design, świętowało ponad 1200 gości.

Wśród tegorocznych zwycięzców znalazł się biustonosz sportowy "dynamiX star", zapojektowany przez projektantkę firmy Anita Katrin Prillwitz, który powtórzył sukces biustonosza „momentum”, również autorstwa Pani Prillwitz, nagrodzonego w roku 2011. Red Dot Design Award jest uznawana za najbardziej prestiżowy konkurs  w zakresie wzornictwa, w którego jury zasiadają wybitni eksperci z całego świata.

"Po kilkuletnim procesie projektowania i testowania ANITA może zaprezentować kolejny biustonosz sportowy nowej generacji – dynamiX star", cieszy się projektantka Katrin Prillwitz i dodaje: "Biustonosze sportowe Anita active szybko stały bezkonkurencyjnymi bestsellerami na rynku."

Dr Clemens Friemel, kierownik działu sprzedaży i marketingu, dodaje:

"Anita ze swoją linią biustonoszy sportowych jest czołowym liderem na rynku światowym. DynamiX star udowadnia, że dzięki wysokiej jakości high-tech połączonej z dynamicznym, kobiecym designem, znacząco wyprzedzamy konkurencję."