Wyszukiwanie produktu

Support Level

Poziomy podtrzymania Anita

Oferta naszych biustonoszy sportowych składa się z modeli zapewniających od lekkiego, aż po ekstremalnie mocne podtrzymanie.

  • Biustonosze sportowe z grupy Maximum Support zapewniają ekstremalnie mocne podtrzymanie kobietom z dużym biustem, miękką strukturą tkanki łącznej lub uprawiającym sporty wymagające dużej intensywności ruchu.

  • Lubisz taniec jazzowy lub aerobic? A może trenujesz sporty walki, narciarstwo alpejskie lub wspinaczkę? Podczas takich aktywności sportowych, wymagających średniej intensywności ruchu, Twój biust również potrzebuje solidnego wsparcia, które zagwarantują biustonosze Firm SupportModne, wysoce funkcjonalne i komfortowe

To cechy charakterystyczne produktów linii Anita active. Zanim nowy produkt trafi na rynek jest on testowany przez około 100 kobiet pod względem dopasowania, komfortu noszenia i funkcjonalności. 


Wszystkie artykuły są projektowane w centrali w Niemczech i produkowane w naszych własnych fabrykach. Nasze biustonosze sportowe dostępne są od miseczki A do H i oferują różne poziomy podtrzymania.