Wyszukiwanie produktu

Mistrzyni świata Christina Hammer ambasadorką Anita active

Christina Hammer została nową testerką biustonoszy sportowych Anita active. Czterokrotna mistrzyni świata swoją przygodę ze sportem zaczęła w wieku 15 lat, a już jako 16-latka zdobyła mistrzostwo juniorów, rozpoczynając tym samym zawodową karierę.    W 2010 roku, w wieku 20 lat została najmłodszą mistrzynią WBO. „Box to moja pasja, w której za każdym razem trzeba docierać do granic własnych możliwości – tych fizycznych i mentalnych. Kocham wyzwania i chciałabym móc pokazać, że nowe pokolenie kobiet może wyznaczać zupełnie nowe standardy w sportach walki.”


24-letnia „królowa wagi średniej“ może się pochwalić imponującymi wynikami – 18 walk i 18 zwycięstw, z czego 8 poprzez nokaut, 0 przegranych i tytuł mistrzyni świata w dwóch kategoriach wagowych. Swoją determinację i dyscyplinę przejawia nie tylko w karierze sportowej, ale również naukowej, studiując wychowanie fizyczne na Uniwersytecie w Unna.

„Christina to najlepsza partnerka jaką mogliśmy sobie wymarzyć”, mówi Clemens Friemel, szef działu dystrybucji i marketingu firmy Anita. „Christina podczas każdej walki ma na sobie jedynie biustonosz sportowy i nie korzysta z żadnych ochraniaczy. To szaleństwo! Ale czy moglibyśmy lepiej sprawdzić funkcjonalność naszych biustonoszy sportowych? Bardzo cieszymy się ze współpracy i już mamy w planach kolejne ciekawe projekty. To naprawdę imponująca kobieta!“

Wysokofunkcjonalne biustonosze sportowe Anita active produkowane są z najwyższej jakości materiałów zaprojektowanych specjalnie dla firmy Anita, zapewniają perfekcyjne podtrzymanie i optymalną regulację wilgoci. Przed wprowadzeniem na rynek nowego modelu, jest on testowany przez około 100 kobiet. Wszystkie artykuły firmy Anita produkowane są we własnych fabrykach w Niemczech.

Christina Hammer jest przekonana o ich najlepszej jakości: „Anita i ja pasujemy do siebie idealnie. Podczas wizyty w Brannenburgu miałam okazję zobaczyć z jaką starannością i zaangażowaniem produkowane są biustonosze Anita. Można to z pewnością dostrzec w gotowym produkcie, wykonanym z dbałością o każdy szczegół.  Moim ulubionym modelem jest dynamiX star: tył w kształcie litery X gwarantuje mi całkowitą swobodę ruchów ramion. Poza tym biustonosz idealnie się dopasowuje i prezentuje się niezwykle stylowo.”

Więcej informacji na temat Christiny Hammer oraz biustonoszy sportowych Anita active znaleźć można na www.christinahammer.de