Wyszukiwanie produktu

Christina Hammer

Zespół firmy Anita trzymał mocno kciuki. „Jesteśmy niesamowicie dumni z Christiny. Ciężko pracowała i w pełni zasłużyła na ten tytuł“, mówi Katrin Prillwitz, projektantka bielizny sportowej Anita active. „Christina walczy tylko w biustonoszu sportowym, bez żadnych ochraniaczy. Już po raz kolejny mieliśmy okazję zadbać o jej outfit podczas walki. To wspaniałe uczucie zobaczyć własny projekt w takiej akcji”. 

25-letnia Christina Hammer, czterokrotna mistrzyni świata    w boksie, od sierpnia 2015 roku jest ambasadorką marki Anita active. Jej wymagania co do bielizny sportowej są bardzo wysokie: mocne podtrzymanie, swoboda ruchów ramion, lekki, przyjemny dla skóry i „oddychający" materiał, który zapewnia optymalną regulację wilgoci i oczywiście sportowy, stylowy wygląd. Clemens Friemel, dyrektor działu marketingu i sprzedaży, jest szczęśliwy, że to właśnie „dzięki naszej bieliźnie sportowej Anita active możemy wesprzeć Christinę najlepiej jak to możliwe. Cieszę się z nadchodzących projektów i już nie mogę się ich doczekać – nasza współpraca przebiega fantastycznie!” 

Ambasadorka marki Anita active mistrzynią świata federacji WBC w kategorii wagi średniej – jesteśmy dumni i gratulujemy! 

W sobotę, 5. listopada, podczas Petko’s LMS Fight Night, ambasadorka marki Anita active – Christina Hammer – odniosła zwycięstwo, walcząc o tytuł mistrzyni świata federacji WBC, broniąc tym samym tytułu mistrzyni WBO. Walka pomiędzy Christiną „Lady” Hammer a amerykanką Kali Reis trwała do ostatniej rundy. Na arenie hotelu Dolce Munich w bawarskim Unterschleißheim, w obecności ok. 4000 widzów, Christina zapewniła sobie zwycięski tytuł, zdobywając znaczną przewagę punktową.