Wyszukiwanie produktu

ISPO Award 2014

Wysoce funkcjonalne detale & dynamiczny design

W kategorii Products / Health and Fitness / Apparel biustonosz sportowy dynamiX star zachwycił innowacyjnymi cechami takimi jak: zaprojektowany specjalnie dla firmy Anita system ergonomicznych ramiączek wygodnie regulowanych z przodu, które ułatwiają ubieranie i zdejmowanie. 

Podszyte pianką ramiączka leżą nieco dalej od szyi w porównaniu do innych biustonoszy sportowych, nie uciskając okolicy karku. 

Mocne podtrzymanie także w dużych rozmiarach

"Jako firma z ponad stuletnią tradycją Anita dysponuje ogromnym doświadczeniem w projektowaniu miseczek. To doświadczenie jest kluczowe dla idealnego dopasowania i optymalnego podtrzymania biustu, również w dużych rozmiarach. 

DynamiX star redukuje ruchy wrażliwej tkanki łącznej o ok. 80%." - tłumaczy projektantka. Gwarantuje tym samym mocne podtrzymanie także podczas uprawiania sportów wymagających dużej intensywności ruchu. Dzięki „oddychającym“ tkaninom troszczy się dodatkowo o optymalny "Sweat Management" pozostawiając przyjemnie suchą skórę.

Oprócz nagrody red dot design award biustonosz sportowy dynamiX star od Anita active w lipcu 2014 zostaje wyróżniony ISPO Award.   

Produkt wybitny

Wiodąca międzynarodowa organizacja Sport Business Netzwerk ISPO każdego roku docenia innowacyjne oraz wyróżniające się produkty branży sportowej.

ISPO Award umożliwia nie tylko osobom z branży poznanie nowości na rynku konkurencji, ale również pomaga konsumentom w podjęciu właściwej decyzji.