Wyszukiwanie produktu

Najwyższa jakość

Materiały i dostawcy

Szwajcarski haft a może francuska koronka?

Do produkcji bielizny oraz kostiumów kąpielowych marki ANITA i ROSA FAIA używamy jedynie najwyższej jakości tkanin i dodatków.


70% naszych dostawców pochodzi z Niemiec, Włoch, Francji, Austrii, Belgii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Równo 30% tkanin i dodatków pochodzi z Azji, w sporej części z azjatyckich filii naszych europejskich dostawców – w głównej mierze z siedzibą w Tajlandii.

 

Od tych 160 dostawców pochodzą wszystkie komponenty, których używamy do produkcji naszej bielizny i strojów kąpielowych: elastyczne tkaniny, koronkowe i gumowe taśmy, zapięcia, tiule, lamówki i nici.

W wielu przypadkach współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu trwa od wielu dziesięcioleci i bardzo ją sobie cenimy. Ze strony naszych partnerów możemy być pewni nie tylko jakości, ale też ekologicznego podejścia oraz kreatywnej współpracy wspierającej rozwój. 

Produkcja

Cała produkcja spoczywa w naszych rękach – od projektu aż do gotowego artykułu. Dlatego jesteśmy firmą kojarzoną na całym świecie z doskonałym dopasowaniem, niepowtarzalnym komfortem i jakością pierwszej klasy.

Kontrola

Każda tkanina używana do produkcji jest dokładanie sprawdzana. Metr po metrze, każda rolka! W ten sposób gwarantujemy jakość naszych produktów. 

Dodatkowo każdy gotowy biustonosz ANITA i ROSA FAIA, zanim zostanie zapakowany, jest poddawany ścisłej kontroli końcowej. W ten sposób otrzymują Państwo godny zaufania, wysokiej jakości produkt.

Dzięki takim działaniom nasza firma nieustannie wyznacza standardy w branży.