Wyszukiwanie produktu

Głosy z Projektowania

Pytanie do Christiny, projektantki strojów kąpielowych
Jak długo trwa proces tworzenia biustonosza do momentu, kiedy ląduje on na sklepowym wieszaku?

"Taki proces może potrwać nawet cały rok. Właśnie zamknęliśmy kolekcję na 2017 rok i już chodzi mi po głowie kilka pomysłów na rok 2018 Jeśli zaczęłabym teraz tworzenie nowego modelu, istnieje duża szansa, że w ciągu roku będzie on gotowy.

Perfekcyjne dopasowanie i podtrzymanie są dla nas najważniejsze, dlatego stworzenie idealnego projektu zajmuje nam tak wiele czasu i energii."

Pytanie do Katji, projektantki Rosa Faia
Która to już kolekcja wychodząca spod Twoich rąk?

"To nie jest tak, że kolekcja „wychodzi spod moich rąk”.

Pracujemy nad nią jako team projektantów. My, jako osoby kierujące projektem, często mamy decydujące zdanie, natomiast zawsze staramy się, spoglądać poza granice naszego środowiska, dzięki czemu wiedza na temat każdej z grup kolekcji jest coraz większa, a my staramy się stale poszerzać jej zakres.

W linii Rosa Faia co sezon tworzymy nową serię, jak również uzupełniamy bieżące serie o nowe artykuły. Tak więc mogłabym powiedzieć, że dla Rosa Faia zaprojektowałam już około 18 serii."

Pytanie do Katrin, projektantki Anita active
Co jest największym wyzwaniem w Twojej pracy?

"Stawiamy naszym produktom wysokie wymagania.

Komfort noszenia, dopasowanie i trwałość – te staramy się realizować nieprzerwanie w każdym rozmiarze.

Materiały i konstrukcja każdego modelu muszą ze sobą doskonale współgrać, przy czym estetyka produktu jest dla nas równie ważna. Design i funkcjonalność powinny pozostawać w idealnej symbiozie."