Wyszukiwanie produktu

Polityka prywatności


Wszystkie treści oraz usługi na tej stronie, jeśli to tylko technicznie możliwe, są szeroko udostępniane bez wymagania jakichkolwiek danych osobowych i/lub firmowych. W przypadku gdy uwierzytelnienie użytkownika okaże się koniecznie, zostanie podjęta próba zweryfikowania podanych przez niego danych lub pseudonimu, tylko i wyłącznie za zgodą uzytkownika.

Google Analytics 

Strona korzysta z Google Analytics, serwisu analityki internetowej, udostępnionego przez Google Inc. (“Google”). Google Analytics używa "ciasteczek", które są małymi plikami tekstowymi zapisanymi na Twoim komputerze w celu umożliwienia przeanalizowania sposobu korzystania ze strony. Informacje generowane przez "ciasteczka" na temat korzystania ze strony (łącznie z adresem IP) będą przekazywane i przechowywane przez Google na serwerach w Stanach Zjednoczonych. 
Google będzie korzystać z tych informacji w celu oceny korzystania ze strony, tworzenia raportów dotyczących aktywności na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług związanych z ruchem na stronach i korzystaniem z Internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli jest to wymagane prawnie, lub jeżeli osoby trzecie przetwarzają te informacje na zlecenie Google. Google nie będzie łączyć adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi przechowywanymi przez Google.

Możesz zablokować korzystanie z "ciasteczek", wybierając odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce internetowej, jednak pamiętaj, że jeśli to zrobisz, możesz nie być w stanie korzystać ze wszystkich funkcji Strony. Korzystając ze Strony, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Google w sposób i w celach określonych powyżej.

Aby zdeaktywować generowanie przez "ciasteczka" danych, w celu wykorzystania lub przetwarzania ich przez Google, wystarczy klinkąć w poniższy link:
http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl

a następnie zainstalować odpowiednią wtyczkę do przeglądarki.
Więcej informacji dotyczących warunków korzystania oraz polityki prywatności znajdą Państwo pod adresem 
http://www.google.com/analytics/terms/pl.html
lub
https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=pl.
Zwracamy uwagę, że na tej stronie Google Analytics zostało rozszerzone o kod "gat_anonymizelp();" w celu zagwarantowania ewidencji adresów IP (tzw. IP-Masking)

(Źródło: www.datenschutzbeauftragter-info.de)


Dane kontaktowe:

Anita Dr. Helbig GmbH
Grafenstraße 23
D 83098 Brannenburg

Telefon: +49 (0) 8034/ 301-0
Telefax: +49 (0) 8034/ 301-241
E-Mail: anita.de@anita.net