Wyszukiwanie produktu

Kompetencja od 1886 roku

ANITA

Wyjątkowa bielizna i moda plażowa, genialne dopasowanie, bezkompromisowy komfort noszenia i wysoka jakość są kluczem do sukcesu firmy Anita Dr. Helbig już od ponad 125 lat!

Jesteśmy twórcami dwóch głównych marek: ANITA SINCE 1886 i ROSA FAIA, w ramach których projektujemy, szyjemy i sprzedajemy bieliznę oraz stroje kąpielowe idealne dla każdego typu figury – zarówno z większym biustem, jak i z pełniejszymi kształtami.

Nasze produkty skierowane są do kobiet z każdym typem figury i w różnej sytuacji życiowej: pań o pełniejszych kształtach, z dużymi biustem, mam karmiących piersią, kobiet aktywnych sportowo oraz kobiet po operacji piersi – każda z nich znajdzie dla siebie odpowiednią bieliznę.

Firma rodzinna

Już od czwartego pokolenia jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z tradycjami, prowadzonym w bawarskim Brannenburgu przez Georga Webera-Unger i jego dwóch synów Georga i Johannesa. To właśnie tam, u podnóża Alp, powstają wszystkie nasze projekty. Posiadamy fabryki na całym świecie, w których łącznie zatrudnionych jest 800 szwaczek, zajmujących się produkcją artykułów ANITA i ROSA FAIA. Natomiast ogółem Anita to ponad 1500 pracowników w 20 spółkach na całym świecie.

Każdy ze współpracowników jest częścią wielkiej rodziny ANITA. Sporo z nich to osoby, związane z firmą od ponad 30 lat lub osoby, których rodzice już wcześniej pracowali w firmie. 
Niepowtarzalność

Już od roku 1886 niezmiennie dążymy do mistrzowskiej jakości i niepowtarzalności produktów. Naszym celem jest zapewnić każdej kobiecie jeszcze lepszą jakość życia, komfort i piękno. Nasze produkty bardzo często wyróżnia ich niepowtarzalność – wszystko dzięki dbałości o szczegóły oraz zastosowaniu technicznie wyrafinowanych rozwiązań, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, ale które z pewnością można docenić podczas codziennego użytkowania.