Wyszukiwanie produktu

Bad Tölz – produkcja protez

ANITA Dr. Helbig GmbH
Bad Tölz


Zadanie: Produkcja protez piersi
Liczba zatrudnionych osób: ok. 40
Kierownik produkcji: Stephan Volk

Adres:
Förchenholzstrasse 23
83646 Bad Tölz / Deutschland

Tel.: +49 8041 799 489-0
E-Mail: anita.de@anita.net

"Made in Germany" – od 1992 roku protezy piersi ANITA produkowane są w malowniczym Bad Tölz, na terenie górnej Bawarii. 

W małej fabryce, położonej w przepięknej, alpejskiej krainie, już od ponad 20 lat zajmujemy się ręczną produkcją wysokiej jakości protez piersi. ANITA jest pionierem w tej dziedzinie i jedyną firmą na świecie, która sama projektuje i produkuje zarówno protezy piersi jak i bieliznę oraz stroje kąpielowe dla amazonek.

Protezy ANITA dzięki idealnemu dopasowaniu, naturalności, optymalnej wadze i  starannemu wykończeniu są w stanie sprostać oczekiwaniom każdej pacjentki. Precyzyjne, ręczne wykonanie każdej z nich zapewnia niepowtarzalny komfort noszenia.

Wyprodukowanie jednej protezy trwa około 2,5 godziny i składa się z wielu etapów pracy ręcznej. Do wytworzenia jednej protezy we wszystkich rozmiarach i wariantach potrzebnych jest nawet do 150 form. Formy te są projektowane i przygotowywane również w fabryce w Bad Tölz! Praca kierownika produkcji, Stephana Volka, to szereg różnorodnych, ciekawych zadań.

Według niego „świadomość, że dzięki odpowiednio dobranej protezie i gorsetowi protetycznemu przywróciliśmy amazonce jej pewność siebie oraz jakość i radość życia” to najpiękniejsza zapłata za wykonywaną pracę.