Wyszukiwanie produktu

Tajlandia: nasze najmłodsze miejsca produkcji

ANITA Co. Ltd.
(Tajlandia)

Zadania:
Zakub, Przygotowanie produkcji, Produkcja, Sprzedaż&Dystrybucja

Liczba zatrudnionych osób: ok. 300

Dyrekcja: 
Georg Weber-Unger 
Stephan Seidel

Adres:
Tambon Nongree, Amphur Muang
Chonburi 20000, Thaila

Tel.: +66 38 26 57 00
E-Mail: rapipat.kanjanasing@anita.net

Przystanek Tajlandia

W porównaniu z naszą fabryką w Birmie, która zajmuje się wyłącznie szyciem, fabryka w Tajlandii jest rozbudowaną „azjatycką centralą firmy ANITA” pełniącą rozmaite funkcje.

Od 2006 roku dyrektorem zarządzającym w Chonburi jest Stephan Seidel, pochodzący z niemieckiej miejscowości Rosenheim.   W ostatnich latach zauważalne jest zwiększenie znaczenia rynków azjatyckich nie tylko jako rezerwuaru taniej siły roboczej, ale jako wymagającego rynku ze świadomymi, wymagającymi klientkami. W związku z tym centrala w Azji będzie znacząco rozwijała dział projektowania i rozwoju oraz sprzedaży, by docelowo obsługiwać również rynki europejskie.

Stephan Seidel przyznaje, że jego serce wciąż należy do Niemiec i rodzinnej miejscowości położonej niedaleko centrali firmy w Brannenburgu. Pomimo to, zdecydował się żyć i prowadzić interesy właśnie w Azji.

„Moje zafascynowanie Azją zaczęło się już w czasie studiów. Azjatycka żywiołowość a zarazem powściągliwość w sytuacjach biznesowych w połączeniu z pewnego rodzaju elastycznością i otwartością na zmianę daje możliwość ciągłego rozwoju, dzięki czemu Azja, jeśli chodzi o gospodarkę, od lat jest najbardziej dynamicznym regionem świata!”