Wyszukiwanie produktu

Kufstein: Centrum logistyczne na cały świat

ANITA Dr. Helbig GmbH (A)

Zadania:                                   Magazyn główny firmy, Logistyka, Sprzedaż & Dystrybucja na terenie Austrii
Liczba zatrudnionych osób: ok. 100
Dyrekcja: 
Georg Weber-Unger
Georg Weber-Unger jun.
Johannes Weber-Unger
Kierownik działu logistyki:          Andreas Perktold
Kierownik magazynu:                Salvatore Landolfo
Adres:
Endach 40
6330 Kufstein / Österreich

Tel.: +43 53 726 97 03 33
E-Mail: anita.at@anita.net

Milion biustonoszy i strojów kąpielowych w magazynie!

Każdy, kto choć raz odwiedzi magazyn w Kufstein, z pewnością poczuje serdeczność pracujących tam osóbi wyjątkowy klimat pracy. Czyste i jasne stanowiska na powierzchni ok. 10 000 m2 tworzą dla ponad 100 pracowników dobrą atmosferę pracy.

Każdego dnia w naszym magazynie pakowanych jest około 15 000 artykułów, co daje średnio nawet do 75 000 artykułów tygodniowo, które trafiają na sklepową półkę. Łącznie w magazynie znaleźć można około 900 000 artykułów, do których pod koniec każdego roku dołącza około 300 000 strojów kąpielowych!

Z magazynu zamówiony towar wędruje na taśmy transportowe – miesięcznie jest to około 25 000 do 30 000 wysyłek, co w rezultacie daje około 4 miliony artykułów wysyłanych do naszych partnerów handlowych na całym świecie!

Osobą odpowiedzialną za tak sprawny proces jest kierownik działu logistyki, Andreas Perktold, który od ponad 30 lat zajmuje się obsługą celną i realizacją wysyłek w naszej firmie. Osobą pracującą u jego boku jest Salvatore Landolfo, kierownik magazynu, odpowiedzialny za składowanie, przyjęcie oraz pakowanie towarów.

Zdaniem Andreasa Perktolda praca w magazynie jest interesująca, ponieważ każdego dnia dzieje się tu coś nowego, a logistyka stale się rozwija. „Jesteśmy bardzo skromni, ale śmiem powiedzieć, że bez nowoczesnej i sprawnie działającej logistyki, tak duża firma jak ANITA nie miałaby szans istnieć. Jesteśmy dumni, że oferujemy obsługę i dostawę najlepszej jakości!”