Wyszukiwanie produktu

Gorsety protetyczne

Wyszukiwanie sklepów

Znajdź sklep oferujący gorsety protetyczne Anita care. Skorzystaj z fachowej porady i wybierz gorset idealny dla siebie!                                                                                 

Do wyszukiwarki

Design & funkcjonalność

Poznaj cały asortyment gorsetów protetycznych z wbudowanymi kieszonkami na protezę.

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów i krojów nasze gorsety odznaczają się funkcjonalnością oraz modnym wyglądem.

Gorsety protetyczne
  • Komfort noszenia i najwyższa jakość 
  • Modny design i optymalna funkcjonalność
  • Perfekcyjne dopasowanie do protez piersi Anita

Co wyróżnia gorsety protetyczne Anita care?

Gorsety protetyczne Anita odznaczają się najwyższą jakością, ponieważ Twoje poczucie komfortu jest dla nas najważniejsze. Aby zapewnić Ci pewność siebie nasze gorsety dopasowaliśmy idealnie do Twoich potrzeb:

Pewne podtrzymanie

Wyżej zabudowany dekolt i karczek stanowią doskonałe wsparcie dla protez pełnych i częściowych.

Kieszonki na protezę

Każdy gorset protetyczny Anita posiada kieszonki na protezę wykonane z niezwykle miękkiej bawełny, mikromodalu lub mikrofazy. Tego typu materiały są przyjemne i delikatne dla skóry. Gorsety protetyczne są wyżej zabudowane pod pachami, dzięki czemu zasłaniają ewentualne blizny w tym obszarze. 

Elastyczne ramiączka

Większemu rozmiarowi piersi i protezy towarzyszy większy ciężar ciała. Optymalne odciążenie ramion zapewnią odpowiednie ramiączka gorsetów protetycznych, szersze wraz z większym rozmiarem. Ciężar rozłożony równomiernie na ramionach pozwala uniknąć częstego problemu wrzynających się ramiączek.

Komfort noszenia

Szersza taśma pod biustem troszczy się o pewne podtrzymanie oraz poczucie komfortu we wszystkich gorsetach protetycznych Anita care.


Właściwa pielęgnacja gorsetów protetycznych

Przestrzeganie zaleceń  dotyczących pielęgnacji gorsetów protetycznych Anita care, znajdujących się na metce, zapewni im ładny wygląd na dłużej, a użytkowniczce odpowiedni komfort noszenia.   

Większość bielizny nadaje się do prania w niskiej temperaturze 30°, w pralce. Zaleca się przy tym wybór odpowiedniego programu do prania rzeczy delikatnych. Nie należy stosować płynów do płukania, ponieważ uszkadzają one włókna tkaniny.

Zaleca się  pranie bielizny  w odpowiednich woreczkach do prania, przy zapiętych haftkach. Suszenie  powinno się odbywać na tradycyjnej suszarce, nigdy w suszarce bębnowej, na kaloryferze lub w pełnym słońcu. Wysokie temperatury mają wpływ na szybsze zużywanie się materiałów oraz koronki.