Wyszukiwanie produktu

Gorsety protetyczne

Wyszukiwanie sklepów

Znajdź sklep oferujący gorsety protetyczne Anita care. Skorzystaj z fachowej porady i wybierz gorset idealny dla siebie!                                                                                 

Do wyszukiwarki

Design & Funkcjonalność

Oferujemy pełen asortyment gorsetów protetycznych.

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów i krojów dopasowanych do protez piersi, nasze gorsety odznaczają się funkcjonalnością oraz modnym wyglądem.

Gorsety protetyczne
  • Poczucie komfortu i najwyższa jakość 
  • Modny design i optymalna funkcjonalność
  • Perfekcyjne dopasowanie do protezy piersi

Co wyróżnia gorsety protetyczne Anita care?

Gorsety protetyczne Anita- odznaczają się niezwykle wysoką jakością, ponieważ poczucie komfortu kobiety, która go nosi jest dla nas najważniejsze. Doskonale wiemy, że gorsety protetyczne dobrane idealnie do indywidualnych potrzeb dają niezwykłe poczucie bezpieczeństwa:

Pewne podtrzymanie

Specjalny krój, wyżej zabudowany dekolt stanowią doskonałe wsparcie dla protez pełnych i częściowych.

Kieszonki na protezę

Każdy gorset protetyczny Anita posiada kieszonki na protezę wykonane z niezwykle miękkiej bawełny, mikromodalu lub mikrofazy. Tego typu materiały są przyjemne i delikatne dla skóry. Gorsety protetyczne są wyżej zabudowane w okolicach pach, dzięki czemu zasłaniają ewentualne blizny w tym obszarze. 

Elastyczne ramiączka

Większemu rozmiarowi piersi i protezy towarzyszy większy ciężar ciała. Optymalne odciążenie ramion zapewnią odpowiednie ramiączka gorsetów protetycznych, szersze wraz z większym rozmiarem. Ciężar rozłożony równomiernie na ramionach pozwala uniknąć częstego problemu wrzynających się ramiączek.

Komfort noszenia

Szersza taśma pod biustem troszczy się o pewne podtrzymanie oraz poczucie komfortu we wszystkich gorsetach protetycznych Anita care.


Właściwa pielęgnacja gorsetów protetycznych

Przestrzeganie zaleceń  dotyczących pielęgnacji gorsetów protetycznych Anita care, znajdujących się na metce, zapewni im ładny wygląd na długo, a użytkowniczce odpowiedni komfort noszenia.   

Większość bielizny nadaje się do prania w niskiej temperaturze 30°, w pralce. Zaleca się przy tym wybór odpowiedniego programu do prania rzeczy delikatnych. Nie należy stosować płynów do płukania, ponieważ uszkadzają one włókna tkaniny.

Zaleca się  pranie bielizny  w odpowiednich woreczkach do prania, przy zapiętych haftkach. Suszenie  powinno się odbywać na suszarce, nigdy w pralce, na kaloryferach lub w pełnym słońcu. Wysokie temperatury mają wpływ na szybsze zużywanie się materiałów oraz koronki.