Wyszukiwanie produktu

Porada

Chętnie służymy poradą i wskazówką

Jaki model gorsetu i protezy powinnaś wybrać zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W sklepie medycznym z pewnością znajdziesz szeroki wybór i fachową poradę, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Znajdź chwilę czasu i pozwól sprzedawcy przedstawić wszystkie możliwe rozwiązania.  

Tutaj znajdziesz sklep w Twojej okolicy!

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy i spełnimy Twoje oczekiwania.

Wcześniejsza informacja to lepsze przygotowanie

Zarządzenia Narodowego Funduszu Zdrowia:

Proszę skorzystać z naszych wskazówek dotyczących prawidłowej recepty od lekarza. W ten sposób można oszczędzić zawiłości związanych z biukracją i z pomocą Anita care skoncentrować się na odzyskaniu radości życia.

  • Potezy piersi są refundowane na podstawie zlecenia na zaopatrzenie w wyrób medyczny, wystawionego przez specjalistę onkologa.
  • Zlecenie musi zostać potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, do którego należy pacjentka (osobiście, przez inną osobę w jej imieniu lub drogą pocztową).
  • Zlecenie można zrealizować u świadczeniobiorcy, który podpisał umowę z NFZ; traci ono ważność po upływie 30 dni od daty jego wystawienia.

Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje protezy piersi na kwotę 280 zł co dwa lata; jeżeli cena protezy wybranej przez klientkę jest wyższa niż w limicie, musi ona dopłacić różnicę pomiędzy ceną protezy a kwotą refundacji.