Wyszukiwanie produktu

Duże miseczki: atrakcyjne biustonosze do miseczki J

Wyszukiwanie sklepów

Znajdź sklep w okolicy posiadający w ofercie biustonosze do miseczki J.

Do wyszukiwarki

Perfekcyjne dopasowanie

Nasze biustonosze w dużych rozmiarach gwarantują doskonałe dopasowanie i najwyższy komfort noszenia!

Duży rozmiar biustu nie zawsze idzie w parze z szerokim obwodem pod biustem. Dlatego bielizna w linii Rosa Faia jest dostępna od miseczki A do J również w małych obwodach.

Duże miseczki
  • Atrakcyjna i modna bielizna
  • Od miseczki A do J
  • Również w małych obwodach

Biustonosz Big Cup Lupina

Dobrze dopasowany biustonosz to skuteczna pomoc przy dużym biuście

Duży biust: zdarza się, że jest przekleństwem i błogosławieństwem zarazem. Podczas gdy dla jednych Pań jest symbolem kobiecości, dla innych dużym obciążeniem.

Wiele kobiet uskarża się na bóle pleców, napięcie w okolicy karku i problemy z kręgami szyjnymi. Odpowiedni biustonosz w prawidłowym rozmiarze może zapobiec tym dolegliwościom i pięknie wyeksponować pełniejszy biust.

Badania pokazują, że około 70% kobiet nosi źle dopasowany biustonosz. W konsekwencji biust nie jest dostatecznie podtrzymany, co negatywnie wpływa na strukturę tkanki łącznej, z której jest on zbudowany.

Nasza rada: regularnie kontroluj rozmiar swojego biustu w profesjonalnym sklepie bieliźniarskim!

Co wyróżnia biustonosz w dużym rozmiarze?

Duży biust wymaga zdecydowanie mocniejszego wsparcia. Aby biustonosz optymalnie leżał i dobrze podtrzymywał piersi, musi spełniać następujące kryteria:

Ramiączka

Wiele biustonoszy w większych rozmiarach ma wzmocnione, często szersze ramiączka. Dzięki temu nie wrzynają się one w ramiona i zapobiegają powstawaniu nieestetycznych odcisków.  

Tkanina

Miękka, a zarazem mocna i stabilna tkanina w tylnej części oraz fiszbiny boczne to tylko jedne z wielu istotnych elementów wyróżniających biustonosz w dużym rozmiarze. Elementy te gwarantują perfekcyjne dopasowanie i najwyższy komfort noszenia, także w miseczce I czy J. Im mniej elastyczne miseczki, tym lepsze podtrzymanie.

Bielizna

Nasze biustonosze, szczególnie w dużych rozmiarach, przekonują nie tylko swoim romantycznym designem, ale i funkcjonalnością. Spełniają wysokie oczekiwania dużych biustów, podkreślając jednocześnie kobiecość.

Biustonosze Big Cup

Sport

Oczekujesz dobrego podtrzymania podczas uprawiania sportu? Nasze biustonosze sportowe są dla Ciebie! Biustonosze sportowe Anita zapewniają mocne i komfortowe podtrzymanie biustu aż do miseczki H!

Biustonosze sportowe

Moda plażowa

W stroju jednoczęściowym, bikini czy tankini możesz czuć się absolutnie doskonale! Nasza moda plażowa dostępna jest do miseczki I, wyróżnia ją optymalne dopasowanie do figury. Góry są dodatkowo wzmocnione. 

Kostiumy kapielowe