Wyszukiwanie produktu

Duże miseczki: atrakcyjne biustonosze do miseczki J

Biustonosz Big Cup Lupina

Dobrze dopasowany biustonosz to skuteczna pomoc przy dużym biuście

Duży biust: zdarza się, że jest przekleństwem i błogosławieństwem zarazem. Podczas gdy dla jednych Pań jest symbolem kobiecości, dla innych dużym obciążeniem.

Wiele kobiet uskarża się na bóle pleców, napięcie w okolicy karku i problemy z kręgami szyjnymi. Odpowiedni biustonosz w prawidłowym rozmiarze może zapobiec tym dolegliwościom i pięknie wyeksponować pełniejszy biust.

Badania pokazują, że około 70% kobiet nosi źle dopasowany biustonosz. W konsekwencji biust nie jest dostatecznie podtrzymany, co negatywnie wpływa na strukturę tkanki łącznej, z której jest on zbudowany.

Nasza rada: regularnie kontroluj rozmiar swojego biustu w profesjonalnym sklepie bieliźniarskim!

Co wyróżnia biustonosz w dużym rozmiarze?

Duży biust wymaga zdecydowanie mocniejszego wsparcia. Aby biustonosz optymalnie leżał i dobrze podtrzymywał piersi, musi spełniać następujące kryteria:

Ramiączka

Wiele biustonoszy w większych rozmiarach ma wzmocnione, często szersze ramiączka. Dzięki temu nie wrzynają się one w ramiona i zapobiegają powstawaniu nieestetycznych odcisków.  

Tkanina

Miękka, a zarazem mocna i stabilna tkanina w tylnej części oraz fiszbiny boczne to tylko jedne z wielu istotnych elementów wyróżniających biustonosz w dużym rozmiarze. Elementy te gwarantują perfekcyjne dopasowanie i najwyższy komfort noszenia, także w miseczce I czy J. Im mniej elastyczne miseczki, tym lepsze podtrzymanie.