Wyszukiwanie produktu

Duże miseczki

5 mitów na temat dużego biustu

Duży biust wyklucza uprawianie sportu? Nic podobnego! 5 mitów, które możesz włożyć między bajki:

Mit nr 1: Bielizna w dużym rozmiarze jest "babcina"
Kto uważa, że wybór biustonoszy w dużym rozmiarze jest znikomy, a te dostępne mają zwykle grube ramiączka i są zwyczajnie brzydkie, ten się grubo myli. Wprawdzie szerokie ramiączka odciążają ramiona i plecy, ale w dobrze dopasowanym biustonoszu w większości to miseczka sama w sobie oraz część tylna utrzymują ciężar piersi. Bielizna z wbudowaną podporą biustu między warstwami miseczek i stabilnym materiałem w części tylnej skutecznie podtrzymuje biust i zapewnia przyjemny komfort noszenia.

Uprawianie sportu z dużym biustem – w biustonoszu sportowym momentum to żaden problem

Mit nr 2: Kobiety z dużym biustem nie mogą nosić biustonoszy bez ramiączek
Bzdura! Jak wspomnieliśmy w micie nr 1 ramiączka to nie wszystko. Wielofunkcyjny biustonosz Padded Basic z Rosa Faia można nosić bez ramiączek nawet mając miseczkę G – wszystko to dzięki stabilnym fiszbinom wbudowanym w boczne części biustonosza.

Uprawianie sportu z dużym biustem -  w biustonoszu sportowym momentum to żaden problem

Mit nr 3: Sport z dużym biustem jest wykluczony
Rozpraszające i niekiedy bolesne „falowanie” piersi góra-dół podczas joggingu czy jazdy konnej? W grupie biustonoszy sportowych Maximum Support oferującej doskonałe podtrzymanie nawet przy sportach wymagających bardzo dużej intensywności ruchu znajdziesz rozmiary do miseczki H. Możesz być pewna, że podczas treningu wszystko zostanie na swoim miejscu.


Mit nr 4: Na plaży w bikini = tortura
Na plażę lub basen wybierasz się zwykle bez towarzystwa, ponieważ stale martwisz się, czy Twój spory biust nie wyślizgnie się nagle ze stroju? Rozwiązanie: kostiumy kąpielowe zaprojektowane z myślą o dużych rozmiarach – modele, które zapewnią niezbędne podtrzymanie i pięknie wyeksponują Twój biust.

Mit 5: Asymetryczne piersi – rzadki problem
Nie ma powodu do zmartwień. To, że Twoje piersi są różnej wielkości to całkiem naturalne. Poza tym ich rozmiar często zmienia się pod wpływem hormonów czy innych czynników, jak np. ciąża.


Bikini dedykowane dużym biustom zagwarantuje perfekcyjne podtrzymanie na plaży 

Kontrola rozmiaru: Czy na pewno nosisz właściwy rozmiar biustonosza?

Nosimy go całymi dniami, czasem nawet do 17 godzin. To nasz wierny towarzysz, który ma nas wspierać i odciążać oraz podkreślać nasze atuty. Aby spełniał swoje zadanie biustonosz musi leżeć perfekcyjnie. Nie ma mowy o uciskaniu czy obcieraniu.

Tak między nami: Czy zawsze jesteś szczera podając rozmiar miseczki? Zwykle kobiety z mniejszym biustem sięgają po zbyt dużą miseczkę i odwrotnie – te z dużym biustem myślą, że mniejszą miseczką mogą ukryć pełniejsze piersi.


Pozwól się zmierzyć wykwalifikowanemu personelowi w sklepie

Stop! Zły rozmiar biustonosza może powodować problemy zdrowotne takie jak przewlekły ból pleców czy karku. Dlatego zaufaj profesjonalnej poradzie i pozwól się zmierzyć wykwalifikowanej ekspedientce w sklepie. I to przy każdym zakupie bielizny, ponieważ wraz z upływem czasu Twój biust się zmienia.

Podczas zakupu bielizny oprócz konsultacji z ekspedientką pamiętaj o następujących rzeczach:

  • Rozmiarówka może różnić się w zależności od firmy.
  • Przed i podczas miesiączki Twoje piersi mogą być obrzmiałe, przez co większe.
  • Jakość się opłaca: nie sięgaj po tanie produkty – zauważysz różnicę.
  • Podtrzymanie w każdej sytuacji: podczas przymiarki wykonaj kilka ruchów i obrotów. W ten sposób przekonasz się, czy biustonosz rzeczywiście dobrze leży.