Wyszukiwanie produktu

Duże miseczki – bielizna

Wyszukiwanie sklepów

Odkryj ofertę naszej bielizny w dużych miseczkach w Twojej okolicy!

Do wyszukiwarki

Piękno i funkcja

Biustonosze Big Cup nie tylko mają za zadanie formować piękny dekolt, ale również zapewnić mocne podtrzymanie dużego biustu. 

Jako specjaliści w dziedzinie dużych miseczek, już podczas projektowania kładziemy ogromny nacisk na perfekcyjne dopasowanie i podtrzymanie.

Biustonosze Big Cup
 • Bielizna dla kobiet z pełnymi kształtami i dużym biustem
 • Od miseczki A do J
 • Najwyższy komfort noszenia
 • Mocne podtrzymanie
 • Również dla małych obwodów pod biustem

Dla każdego typu figury

"Największym wyzwaniem w mojej pracy jest przewidywanie oczekiwań i potrzeb klientek, a następnie pogodzenie ich przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego dopasowania. Naszym celem jest zaoferowanie wielu fasonów i rozmiarów dla każdego typu figury."

Katja, Projektantka bielizny ROSA FAIA 

Biustonosz biustonoszowi nierówny – wiele zależy od odpowiedniego kroju 

Dobrze dopasowany biustonosz to konieczność, zwłaszcza przy dużym biuście. Na co jednak zwrócić szczególną uwagę oraz czym różni się biustonosz typu Big Cup od tradycyjnego biustonosza? Przedstawiamy najważniejsze cechy modelu Lupina:

1. Krój miseczki (4-częściowa)

Odpowiednio elastyczny i jednocześnie stabilny materiał to nie wszystko. Za odpowiednio mocne podtrzymanie w biustonoszach typu Big Cup odpowiada przede wszystkim krój miseczki.

W przeciwieństwie do większości modeli dostępnych na rynku, miseczki w modelu Lupina nie są trzyczęściowe, lecz składają się z czterech części. Dzięki takiemu zabiegowi biust jest jeszcze lepiej zebrany do środka, tworząc perfekcyjny kształt, a co za tym idzie piękny i ponętny dekolt.

Tego rodzaju triki mają również za zadanie zapewnić właścicielce dużego biustu większą swobodę ruchów. Ponadto piersi są symetryczne, a sylwetka wydaje się szczuplejsza.

Obalamy mity na temat biustonoszy z dużymi miseczkami

 1. Przy dużym biuście niezbędne są bardzo szerokie ramiączka
  Nieprawda! Ani za wąskie, ani za szerokie! Ramiączka biustonosza nie mogą być zbyt wąskie, aby nie wrzynały się w ramiona. Z drugiej strony zbyt szerokie mogą powodować napięcie mięśni pomiędzy szyją a ramionami, które będą uciskać. Należy wybrać taki biustonosz, którego ramiączka są wygodne nawet przy wielogodzinnym noszeniu.  

  Ważne! Decydującym czynnikiem jest elastyczność ramiączek. Musi być ona odpowiednio zredukowana, co oznacza, że ramiączko naciągane rękami, nie naddaje się zbytnio. Warto przeprowadzić taki krótki test jeszcze w przymierzalni, bo gwarantuje on, że ramiączka nie będą się nadmiernie rozciągać i wrzynać w ramiona.

 2. Im szersza taśma dolna biustonosza, tym lepsze podtrzymanie biustu
  I tak i nie! W przypadku biustonoszy z fiszbinami szeroka taśma dolna stwarza niebezpieczeństwo, że biustonosz podczas noszenia będzie się podwijał do góry, a noszenie go stanie się koszmarem. Gdy jednak chodzi o biustonosz bez fiszbin szeroka taśma dolna zapewnia podtrzymanie oraz komfort noszenia.

 3. Większe fiszbiny zapewniają lepsze podtrzymanie
  Nieprawda! Biustonosz z fiszbinami ma ładnie otaczać biust i dobrze przylegać między piersiami. Przy większym rozmiarze miseczki zbyt duże (długie) fiszbiny będą nieładnie odstawać pośrodku. Rezultat jest taki, że biustonosz nie leży dobrze, staje się niewygodny, a odstające części odznaczają się nieładnie pod obcisłym ubraniem.
  Wskazówka: warto sprawdzić, jaki typ fiszbin najlepiej na Tobie leży. Fiszbiny muszą być idealnie dopasowane do budowy ciała – z przodu nie za długie, po bokach powinny ładnie obejmować całe piersi.

Wystylizuj swój duży biust!

Your Cup is beautyfull. Bądź dumna ze swojego pełnego biustu i chwal się nim. Podpowiemy Ci jak odpowiednio go „wystylizować”, aby pięknie wyglądał.

Ma to szczególne znaczenie, gdy cała sylwetka jest raczej drobna, ze szczupłymi nogami i wąskimi biodrami. Duży biust jest wtedy dominujący. Czasami sprawia wręcz wrażenie przytłaczającego. Co zrobić, aby umiejętnie podkreślić duży biust?

Oto 5 wskazówek:

1. Znajdź biustonosz idealny.

"Dobry biustonosz jest jak dobry partner, bo najważniejsze jest wsparcie." Idealny biustonosz doskonale podtrzymuje i formuje piersi oraz sprawia, że wyglądają zniewalająco. Aby tak było, musi jednak leżeć jak ulał. Najlepiej znajdź  profesjonalny sklep z bielizną, gdzie personel dokładnie Cię zmierzy i dopasuje najlepszy biustonosz dla twoich dużych piersi.

2. Stosuj triki, aby optycznie wydłuzyć szyję.

Unikaj dekoltów, które ją skracają, na przykład wysoko zabudowanych i okrągłych. Golfy są absolutnie zakazane. Wybieraj ubrania z dekoltem w kształcie litery V lub serca. Noś naszyjniki, które nie nikną w dekolcie, ale dyskretnie go podkreślają.

5. Coś ekstra: zwróć uwagę na krój spodni.

Także one mogą wpłynąć na to, jak będzie postrzegany Twój biust. Zbyt wąskie nogawki spowodują, że cała uwaga będzie się skupiać na górnej części ciała. Lepiej wybierać spódnice i spodnie o klasycznym, prostym kroju – podkreślą one szczupłą sylwetkę i sprawią, że jej proporcje zostaną zachowane.

I na koniec jeszcze jedno: odpowiednia postawa ciała, czyli: "Wciągnij brzuch, wypnij pierś, ściągnij ramiona". I do przodu :)