Wyszukiwanie produktu

Duże miseczki – moda plażowa

Moda podąża za funkcjonalnością i odwrotnie!

"Największym wyzwaniem jest dla nas połączenie doskonałego dopasowania, również w dużych rozmiarach i atrakcyjnego, seksownego wyglądu. Każdego dnia to dla nas nowe wyzwanie!"

Christina, projektantka mody plażowej

Kostiumy kąpielowe jak biustonosze, czyli jak łatwo znaleźć właściwy rozmiar

Znaleźć kostium kąpielowy w większym rozmiarze wcale nie jest tak łatwo. Wielu producentów stosuje w swoich strojach rozmiarówkę S, M, L, XL itd. Jednak jak dopasować rozmiar bikini, gdy ma się biust w rozmiarze 75H? Duże piersi, wąski obwód pod biustem – wybrać rozmiar L ze względu na piersi czy S biorąc pod uwagę drobną sylwetkę? A może uśrednić rozmiary i kupić M?

Można się pogubić? Nie w kolekcjach Anita i Rosa Faia. Jeżeli znasz swój rozmiar bielizny, nie sprawi Ci to problemu. W naszych kostiumach odnajdziesz rozmiary miseczek od A do I, a zwyczajowe obwody biustonosza (od 65 do 105 cm pod biustem) zostały przeliczone na dobrze znane Ci rozmiary używane w konfekcji od 36-50.  Dodatkowe wskazówki da Ci poniższa tabela.

Jak ukryć duży biust?

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Kobiety z małym biustem często zazdrośnie oglądają się za paniami, które natura obdarzyła hojniej, gdy tymczasem sporo posiadaczek dużych piersi robi wszystko, aby jak najbardziej je ukryć. Szczególnie, gdy przychodzi lato, cieńsze ubrania i… potrzeba założenia stroju kąpielowego. W takiej sytuacji nie trzeba jednak rezygnować z plażowania. Kilka naszych wskazówek pomoże paniom z dużym biustem optycznie go zmniejszyć.

1. Właściwy rozmiar

Ważne! Uważaj, aby kostium dobrze na Tobie leżał. Zbyt mała góra, która nieestetycznie dzieli piersi, sprawia, że wydają się one jeszcze większe.

2. Pionowe wzory

Wszelkie pionowo przebiegające linie powodują, że górna partia ciała optycznie się wysmukla. Mogą to być szwy, pionowe paski czy zamki

3. Pomocne akcesoria

Wybierz pasujące do kostiumu plażowego, kolorowe dodatki: pareo, tunikę lub sukienkę plażową – odwrócą one uwagę od biustu i są bardzo praktyczne. 

4. Skromna elegancja

Ciemne tkaniny z niezbyt krzykliwymi wzorami sprawią, że Twój biust wyda się mniejszy. Błyszczące materiały optycznie powiększają i przykuwają uwagę.

Sprawdź: jaki masz typ figury i co do niej pasuje?

Każda kobieta jest wyjątkowa. Także jej sylwetka. Jak najlepiej ją podkreślić? Czego unikać? Jakie wybierać fasony? Rozwiąż nasz test i dowiedz się, co najlepiej pasuje do Twojej figury.

Które odpowiedzi najlepiej do Ciebie pasują?

Ubranie

(a) Bezkształtne bluzy podkreślają moje duże piersi, szczególnie, gdy noszę je do wąskich dżinsów.

(b) Mogę nosić prawie wszystkie wzory i fasony.

(c) Ubrania o kroju w kształcie litery A są dla mnie niekorzystne.  

Dolna część ciała

(a) Mam bardzo szczupłe nogi.

(b) Złoty środek: moje nogi nie są ani bardzo szczupłe ani grube.

(c) Mam szerokie biodra i raczej mocno zbudowane nogi.