Wyszukiwanie produktu

Duże miseczki – sport

Największe oczekiwania wobec naszych produktów

"Komfort noszenia, dopasowanie i wytrzymałość – zrealizowanie wszystkich trzech elementów, również w dużych rozmiarach, jest naszym największym wyzwaniem. Tkaniny i konstrukcje muszą być ze sobą doskonale zgrane, oczywiście nie może ucierpieć na tym estetyka. Design i fukcjonalność muszą tworzyć harmonijną całość."

Katrin, projektantka Anita active

2. Biustonosz sportowy nie kształtuje ładnie biustu

Dotyczy to głównie tzw. sportowych bustierów czyli pół biustonoszy pół gorsetów, które przyciskając piersi do ciała, spłaszczają je. Natomiast biustonosz sportowy – tak jak normalny biustonosz na co dzień – formuje naturalny kształt biustu. Model z fiszbinami lub miseczkami formowanymi termicznie dodatkowo podkreśli kształt Twoich piersi.


3. Odznaczające się brodawki

Drażni Cię, że wszyscy naokoło widzą Twoje brodawki, które przebijają przez biustonosz i koszulkę? Dodatkowe podszycie miseczek w biustonoszu sportowym uchroni Cię przed nieprzyjemną dla Ciebie sytuacją, a dodatkowo pozwoli uformować piękny dekolt. Ważne: zwróć uwagę, czy materiał jest „oddychający“. W przeciwnym razie biustonosz szybko stanie się mokry i nieprzyjemny dla skóry.

Wskazówki: jak kupić biustonosz sportowy?

  • Zwroć uwagę na poziom podtrzymania, jaki zapewnia biustonosz oraz rodzaj aktywności, jaką uprawiasz. Nasze biustonosze sportowe dostępne w dużych miseczkach należą do grupy „maximum support“, ponieważ duży biust potrzebuje większego wsparcia, niż ten mniejszy.
  • Koniecznie zmierz biustonosz. Po pierwsze rozmiarówki dostępnych na rynku marek często się od siebie różnią. Po drugie krój biustonosza sportowego i materiał, z jakiego został wykonany może wpływać na to, że jego rozmiar będzie inny niż rozmiar bielizny, którą nosisz na codzień.
  • Zrób szybki test w przymierzalni. W końcu biustonosz sportowy powinien zagwarantować Ci dostateczne wsparcie biustu, niezależnie od dyscypliny, jaką wybrałaś. Wykonaj kilka podskoków lub obrotów, pobiegnij w miejscu, podnieś ręce do góry – zrób dokładnie to, co robisz podczas treningu.