Wyszukiwanie produktu

Moda plażowa 2017

W tym sezonie kontynuujemy podróż na najpiękniejsze plaże świata!

Tegoroczne motto naszej kolekcji plażowej brzmi: fashion meets function czyli moda spotyka się z funkcjonalnością. Wszystkie modele bikini, tankini i strojów jednoczęściowych gwarantują najwyższy komfort noszenia i pewne podtrzymanie biustu - wszystko to dopełnione wyrafinowanymi i kobiecymi detalami. 

Anita comfort to szeroka oferta kostiumów podkreślająch kobiece kształty - funkcjonalne podszycia delikatnie modelują sylwetkę, dając efekt wyszczuplenia. Rosa Faia to linia oferująca nie tylko praktyczny program Mix & Match, ale również bikini, tankini i stroje jednoczęściowe także w dużych miseczkach. Unikalna konstrukcja Special Big Cup Support gwarantuje pewne podtrzymanie biustu (do miseczki I) oraz perfekcyjne dopasowanie. Kolekcję kompletują kolorowe, oryginalne i praktyczne akcesoria, które uzupełnią Twój letni look nie tylko na plaży.

Jak dbać o kostium kąpielowy?

Aby móc dłużej cieszyć się doskonałym wyglądem kostiumów lub akcesoriów plażowych należy pamiętać, że chlor, pot, piasek czy kremy i olejki do opalania uszkadzają elastyczne włókna, przez co Twoje ulubione bikini może się szybciej zużyć.

Dlatego radzimy, aby po każdym użyciu dokładnie wyprać kostium kąpielowy, także wtedy, gdy nie pływałaś. Najlepiej zrobić to ręcznie,    z użyciem delikatnego płynu do prania. Przed praniem w pralce należy najpierw przeczytać wskazówki dotyczące pielęgnacji zamieszczone na metce wszytej do stroju. Kostiumy kąpielowe zaleca się prać w specjalnym woreczku do prania bielizny w programie delikatnym, bez użycia płynów zmiękczających, w temperaturze maksymalnej 30°C.

Strojów kąpielowych nie należy suszyć w suszarkach automatycznych, na kaloryferze ani na słońcu. Najlepiej wywiesić mokry kostium na świeżym powietrzu, w zacienionym miejscu.

Mix & Match - baw się modą!

  • Możesz śmiało łączyć dowolny fason topu z dowolnym typem fig, np. top typu bandeau z hipsterami czy balkonetkę z wiązanymi figami.

  • Możesz łączyć ze sobą wszystkie gładkie kolory, bez względu na ich intensywność, np. róż z petrolem, czerń z niebieskim, czerwień z lilą itd.

  • Łączenie wzorów? Żaden problem, o ile pasują do siebie kolorystycznie. Możesz np. połączyć kropeczki z paskami lub gwiazdki z kwiatami, jeśli oba nadruki tworzą w większości te same kolory.

  • Nigdy nie łącz gładkiego topu z figami z nadrukiem, jeśli jego kolor nie znajduje się w nadruku, np. nie łącz czerni z neonowym wzorem hawajskim.

  • Nigdy nie łącz różnych tkanin, np. neoprenu z błyszczącym jedwabiem.

  • Pamiętaj też, że dwa identycznej wielkości wzory tracą swój urok! 

Dopełnij całość naszymi akcesoriami.

Making Of - Anita comfort Beachwear