Wyszukiwanie produktu

Duże miseczki

Wyjątkowe wsparcie dla dużych biustów:
Special Big Cup Support

Duże piersi potrzebują szczególnie mocnego podtrzymania. Modele Anita    i Rosa Faia są dostępne aż do miseczki I. Niezbędne wsparcie większego biustu zapewniają fiszbiny, a odpowiednia budowa miseczki troszczy się o piękny dekolt. Część modeli Anita dodatkowo wyposażyliśmy w unikalną konstrukcję SPECIAL BIG CUP SUPPORT dedykowaną dużym biustom. Dzięki specjalnemu podszyciu, które dodatkowo wzmocniliśmy w obszarze miseczek (1) i w części tylnej oraz szerszym ramiączkom (2) i zapięciu          z tyłu, kostium zapewnia wyjsoki komfort noszenia. Pewne podtrzymanie zagwarantują elastyczne fiszbiny boczne (3) oraz fiszbiny wbudowane w miseczki, dopasowane do ich rozmiaru miseczki (im większy biust, tym są stabilniejsze). Dzięki tym wszystkim elementom piersi nabierają pięknego kształtu.

Kostium kąpielowy na duży biust. Na co zwrócić uwagę?

Tak samo jak przy zakupie bielizny ważne jest, żeby strój plażowy leżał nienagannie.

Dlatego nie należy kupować zbyt małego rozmiaru. Wrzynające się ramiączka czy lamówki nie tylko są niezdrowe, ale przyczyniają się też do nieestetycznego opinania ciała i powstawania dodatkowych fałdek. Niekorzystnie na sylwetkę wpływa także zbyt duży kostium, który się marszczy lub odstaje.

Kolekcja plażowa Anita i Rosa Faia, podobnie jak nasza bielizna dzienna, jest dostępna od miseczki A do I. Znalezienie idealnego tankini, bikini czy stroju jednoczęściowego nie sprawi Ci większych problemów.


 

Jak podkreślić lub ukryć duży biust?

Jeżeli chcesz uwydatnić duży biust, możesz spokojnie wybierać jaskrawe kolory i przyciągające wzrok nadruki. Twoimi sprzymierzeńcami będą także marszczenia            i falbanki.

W przypadku, gdy chcesz optycznie zmniejszyć biust        i odciągnąć od niego uwagę, wybierz strój z wyżej zabudowanym dekoltem, najlepiej z gładkiej tkaniny. Numerem jeden w tej kategorii zawsze pozostanie klasyczna czerń. Nasza wskazówkaakcesoria plażowe takie jak chusty czy tuniki dodatkowo pomogą Ci ukryć duży biust.  

Miksuj i zestawiaj: Mix & Match

Masz duży biust, ale jesteś szczupła? Masz raczej mały biust i wąską talię, ale rozbudowane biodra? Większość firm nie oferuje wiele Twojej „dwurozmiarowej” figurze. Przy większych dysproporcjach sylwetki powstaje problem – zawsze któraś część kostiumu kąpielowego nie leży dobrze. Mamy rozwiązanie: program Mix & Match.

Program Mix & Match z serii Rosa Faia daje możliwość indywidualnego doboru kostiumu kąpielowego. Zarówno w kwestii rozmiaru i fasonu jak również łączenia kolorów i wzorów.