Wyszukiwanie produktu

Funktionelle Sport BHs

Trzyma to, co powinien!

Niezależnie od sportu jaki uprawiasz, biustonosz sportowy to niezbędny element w szafie każdej aktywnej kobiety.

Biustonosze Anita active zachwycają nie tylko nowoczesnym designem ale przede wszystkim nieprzeciętną funkcjonalnością. Najlepszej jakości materiały, staranne wykończenie i perfekcyjny krój dbają o przyjemny komfort i optymalne podtrzymanie – także dużego biustu.

Biustonosze sportowe

Bądź z nami!

Anita została częścią projektu Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si 2018 czyli serii 5 km biegów w największych miastach w Polsce!


Biegi Kobiet Anita

Dlaczego biustonosz sportowy to konieczność?


Oprócz wygodnych butów i modnej odzieży sportowej koniecznie powinnaś zaopatrzyć się w profesjonalny, dobrze dopasowany biustonosz sportowy

W czasie uprawiania sportu nasz biust narażony jest na ekstremalne obciążenia, na które niestety matka natura go nie przygotowała – aby uniknąć bólu i rozciągnięcia delikatnej tkanki łącznej piersi należy zawsze nosić odpowiedni biustonosz sportowy.

Podczas takich aktywności jak jazda konna czy zwykły jogging piersi z każdym krokiem przemieszczają się o 9 cm w górę i w dół. Te niepożądane ruchy można zredukować do minimum za pomocą dobrze dopasowanego biustonosza sportowego.

W zależności od intensywności ruchu mamy w ofercie różne modele nowoczesnych biustonoszy idealnie dopasowanych do potrzeb kobiecego ciała. 

Sesja zdjęciowa bielizny Anita active na Majorce - Making Of