Wyszukiwanie produktu

Sport

Wyszukiwanie sklepów

Znajdź sklep z bielizną Anita active w Twojej okolicy!

Do wyszukiwarki

Trzyma to, co powinien!

Niezależnie od sportu jaki uprawiasz, biustonosz sportowy to niezbędny element w szafie każdej aktywnej kobiety. Biustonosze Anita active zachwycają nie tylko nowoczesnym designem ale przede wszystkim nieprzeciętną funkcjonalnością.

Najlepszej jakości materiały i staranne wykończenie dbają o przyjemny komfort i optymalne podtrzymanie – każdego biustu.

Biustonosze sportowe
  • Optymalne podtrzymanie
  • Idealne dopasowanie
  • Zakres miseczek od AA do H
  • Wysoka funkcjonalność
  • "Oddychające" tkaniny

Sesja zdjęciowa bielizny Anita active na Majorce - Making Of

Bądź z nami!

Anita została częścią projektu Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si 2017 czyli serii 5 km biegów w największych miastach w Polsce!


Biegi Kobiet Anita

Czy biustonosz sportowy to konieczność?

Kobiece piersi przy wiekszości aktywności sportowych narażone są na ekstremalne obciążenia. Rozciąga się tkanka łączna i więzadła Coopera, w efekcie biust może stracić swój kształt, jędrność oraz sprężystość. Ponieważpiersi nie składają się z mięśni, nie można ich wyćwiczyć, a rozciągnięta tkanka łączna nie powraca do swego pierwotnego kształtu! Uprawiając sport bez odpowiedniego biustonosza paradoksalnie szkodzimy swojemu zdrowiu – nieświadome nieodwracalnych zmian, na które narażamy biust.

Eksperci zmierzyli, że podczas zwykłego joggingu biust z każdym krokiem "przemieszcza się" o 9 cm w górę i w dół. Oznacza to, że przy kilometrowym biegu piersi "pokonują" ok. 84 metry. Biustonosz sportowy Anita active redukuje te nienaturalne dla wrażliwej tkanki łącznej ruchy o 78% – natomiast zwykły biustonosz jedynie o 38%.