Wyszukiwanie produktu

Jak dobrać biustonosz do rodzaju aktywności?

Wyszukiwanie sklepów

Znajdź sklep z ofertą naszych biustonoszy sportowych w Twojej okolicy!

Do wyszukiwarki
  • MAXIMUM SUPPORT
    Mocne podtrzymanie podczas uprawiania sportów wymagających średniej intensywności ruchu.

  • FIRM SUPPORT
    Ekstremalnie mocne podtrzymanie podczas uprawiania sportów wymagających dużej intensywności ruchu.

Anita Support Level

Oferta naszych biustonoszy sportowych składa się z modeli zapewniających od lekkiego, aż po ekstremalnie mocne podtrzymanie.

  • Biustonosze sportowe z grupy Maximum Support zapewniają ekstremalnie mocne podtrzymanie kobietom z dużym biustem, miękką strukturą tkanki łącznej lub uprawiającym sporty wymagające dużej intensywności ruchu.

  • Lubisz taniec jazzowy lub aerobic? A może trenujesz sporty walki, narciarstwo alpejskie lub wspinaczkę? Podczas takich aktywności sportowych, wymagających średniej intensywności ruchu, Twój biust również potrzebuje solidnego wsparcia, które zagwarantują biustonosze Firm Support.

Czy wiesz, że ...

już przy dystansie 1000 metrów z prędkością zaledwie 12 km/h piersi "pokonują" ok. 84 metry! 

To liczby, które powinny dać do myślenia. Noszenie biustonosza sportowego o maksymalnym poziomie wsparcie redukuje te nienaturalne dla wrażliwej tkanki łącznej ruchy i wstrząsy.

Nasz bestseller

Biustonosz sportowy momentum dzięki płaskim i bezszwowym miseczkom idealnie trzyma biust, ograniczając jego ruchy do minimum. 

momentum

Biustonosz sportowy do biegania?

Już podczas zwykłego joggingu rozciąga się tkanka łączna, na skutek czego biust traci swą elastyczność oraz kształt. Przy większym biuście może dojść także do nadwyrężenia mięśni pleców, ramion oraz karku, co z kolei powoduje dolegliwości bólowe. 

Już przy dystansie 1000 metrów z prędkością zaledwie 12 km/h piersi "pokonują" ok. 84 metry!

Biustonosz sportowy chroni i podtrzymuje piersi, dzięki czemu tkanka pozostaje nienaruszona.

Ważne, aby nosić go konsekwentnie – pomoże to utrzymać jędrność biustu, a na tym powinno zależeć każdej kobiecie.


Ekstremalne wsparcie

Extrem Control – ta nazwa nie jest przypadkowa! To idealny towarzysz podczas biegania z grupy ekstra mocnego podtrzymania.

extreme control

Maksymalna swoboda ruchów

Szczególnie podczas uprawiania sportów  takich jak koszykówka, biganie, łucznictwo czy boks ważne, by biustonosz oprócz mocnego wsparcia biustu zapewniał Ci dużą swobodę ruchów w obszarze ramion. 

Rozwiązanie: biustonosz X-back!

X-back

Stabilnie w siodle ...

Koń, jak powszechnie wiadomo, amortyzatorów nie posiada. Jazda konna oznacza zatem nieustanne wstrząsy, ciągłe „falowanie” biustu – być może poruszające męską wyobraźnię, ale jednak dla wyglądu i zdrowia piersi bardzo niekorzystne. Na skutek ruchu piersi tracą swój kształt, jędrność i sprężystość – czyli wszystko to, co w nich najpiękniejsze.  

Czy amatorka sportów konnych musi zatem wybierać między pasją a zdrowiem swoich piersi? Oczywiście, że nie. Obie rzeczy można pogodzić używając profesjonalnego biustonosza sportowego z gruppy Maxiumum Support, który optymalnie podtrzyma piersi w każdym rozmiarze, w stopniu zależnym od intensywności aktywności fizycznej.

air control