Wyszukiwanie produktu

Nasze bestsellery

Najchętniej wybierane biustonosze sportowe      od Anita active

Nieprzyjemne gromadzenie potu?
To nie problem dzięki naszym "oddychającym" tkaninom

 

Zaprojektowany przez firmę Anita System Sweat Management, dzięki połączeniu różnego typu „oddychających“ tkanin hightech, zapewnia doskonałą regulację poziomu wilgoci i utrzymuje przyjemnie suchą skórę nawet jeśli mocno się pocisz. „Oddychające“ wstawki z siateczki zapewniają dodatkowy dopływ powietrza do skóry i regulują temperaturę ciała.


Nasza obietnica

Do produkcji naszych biustonoszy używamy wyłącznie tkanin wysokiej jakości. 

Wszystkie artykuły Anita active posiadają certyfikat Öko-Tex Standard 100, co oznacza, że każdy jeden element budowy, taki jak tkaniny czy nici, jak i te „nie tekstylne” dodatki w postaci guzików czy nitów, zostały przebadane na obecność substancji szkodliwych i otrzymały certyfikat „Tekstylia godne zaufania Öko-Tex-Standard 100". Oznacza to, że nasze biustonosze są znakomicie tolerowane przez skórę.


Nasz cel 

Zanim nowy model trafi do sprzedaży zostaje wcześniej przetestowany pod kątem dopasowania, komfortu i funkcjonalności przez około 100 testerek.

Naszym celem jest zagwarantowanie tak samo dobrego dopasowania w mniejszym jak i większym rozmiarze. Z tego też względu testujemy każdy biustonosz w dziale wykrojów i projektowania w siedzibie głównej w Brannenburgu.

Wszystkie artykuły projektowane są w fimie Anita w Niemczech i produkowane       w naszych własnych fabrykach, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość.  

Nasze biustonosze sportowe są dostępne od miseczki AA do H w różnych obwodach.