Wyszukiwanie produktu

Wszystko o biustonoszach sportowych Anita active


Wyszukiwanie sklepów

Znajdź sklep z naszą bielizną sportową w swojej okolicy! 

Do wyszukiwarki

Modne & funkcjonalne

Nasze biustonosze sportowe to zdobywcy wielu prestiżowych nagród – nic dziwnego, to bielizna, która trzyma w ryzach, to co powinna: Twój biust.

Biustonosze Anita active są przyjemne dla skóry. Dzięki zastosowaniu funkcjonalnych tkanin najwyższej jakości zapewniają idealną regulację poziomu wilgoci – „Anita Sweat Management“.

Biustonosze sportowe

 • Optymalne podtrzymanie
 • Idealne dopasowanie
 • Zakres miseczek od AA do H
 • Wysoka funkcjonalność
 • "Oddychające" tkaniny

Co odróżnia biustonosz sportowy od zwykłej bielizny? 

Jesteś aktywna? Zaczynasz przygodę ze sportem? Biustonosz sportowy to mądra inwestycja, ktora z pewnością Ci się opłaci. 

Przedstawiamy 5 cech, które powinien posiadać niezawodny biustonosz sportowy: 

Taśma pod biustem

Taśma pod biustem powinna przylegać do ciała nieco bardziej niż w zwykłym biustonoszu, być elastyczna i doskonale dopasowana do tułowia. Nasze modele nie tylko dopasowują się do ruchów,ale  dają lekki efekt push-up, przez co biust prezentuje się nie tylko sportowo jak również całkiem sexy. 

Miseczki

Aby zapobiec rozciąganiu wrażliwej tkanki łącznej, biustonosz sportowy powinien być wykonany z wysokiej jakości tkanin o zredukowanej elastyczności. Takie rozwiązanie zagwarantuje wsparcie nawet ciężkiego biustu oraz redukcję jego ruchów podczas aktwności sportowej o ok. 80%.

Dekolt

Piersi w biustonoszu sportowym są mniej wyeksponowane. Dzieje się tak, ponieważ biustonosz ma za zadanie przytrzymać biust możliwie blisko ciała, aby ograniczyć jego ruchy. Wyżej zabudowany dekolt i płasko uformowane miseczki mają go chronić przed wstrząsami. 

Komfort

Nasze modele charakteryzuje niewielka ilosć płaskich szwów lub ich całkowity brak przy skórze. Taki zabieg powoduje, że nawet podczas sportów o dużej intensywności ruchu skóra nie będzie podrażniona a bielizna zapewni niezmienny komfort noszenia.

"Oddychający" materiał

Dzięki innowacyjnemu połączeniu dwóch "oddychających" tkanin najwyższej jakości biustonosze Anita active zapewniają idealną regulację poziomu wilgoci przy skórze, dzięki czemu pozostaje ona sucha i nie wychładza się zarówno podczas jak i po treningu. 

Cechy szczególne bielizny sportowej - Anita active momentum

Na co zwrócić uwagę, kupując biustonosz sportowy?

 • Wraz z wyborem aktywności sportowej należy zwrócić uwagę na stopień intensywności ruchu – obciążenie Twoich piersi podczas biegania czy jazdy konnej będzie znacznie większe niż podczas pilatesu czy jogi. Już przy zakupie biustonosza sportowego upewnij się, że wybrany przez Ciebie model gwarantuje odpowiedni poziom podtrzymania. Nasze modele to różne rodzaje Suport Levels, w zależności od potrzeb i aktywności jaką wybierzesz.

 • Największe podtrzymanie w biustonoszu sportowym spoczywa przede wszystkim na miseczkach wspartych taśmą pod biustem. Ważne, aby taśma nie była zbyt ciasna, ale idealnie unosiła biust, zapewniając odciążenie wrażliwej tkanki łącznej. 

 • Ramiączka naszych biustonoszy sportowych są regulowane, przez co gwarantują idealne dopasowanie – zwróć uwagę by nie były zbyt długie i nie spadały, ani zbyt krótkie i nie wrzynały sie w ramiona. 

 • Nasza wskazówka:

  Zrób szybki test w przymierzalni!

  W końcu biustonosz sportowy powinien zagwarantować Ci dostateczne wsparcie biustu, niezależnie od dyscypliny, jaką wybrałaś. Wykonaj kilka podskoków lub obrotów, pobiegnij w miejscu, podnieś ręce do góry – zrób dokładnie to, co robisz podczas treningu.

Jak dbać o bieliznę sportową?

Wszystkie biustonosze sportowe należy prać w programie do rzeczy delikatnych, w temperaturze maksymalnej 40° C.

Zaleca się  pranie bielizny  w odpowiednich woreczkach do prania, przy zapiętych haftkach.

Aby długo cieszyć się bielizną nie należy stosować płynów zmiękczających, czyszczenia chemicznego, suszarki mechanicznej czy żelazka.