Wyszukiwanie produktu

Biustonosze sportowe na duży biust

Biustonosze sportowe dla kobiet z dużym biustem

Dlaczego nasze biustonosze sportowe są tak unikalne?

Nie tylko wśród zwolenniczek naszej marki, ale także w sklepach branżowych biustonosze Anita active znane są znane z doskonałego dopasowania, wysokiej jakości wykonania, komfortu noszenia i pewnego podtrzymania – aż do miseczki H.

Również ich design i funkcjonalność zostały docenione i nagrodzone w wielu międzynarodowych konkursach!

Idealne dopasowanie biustonosza to najważniejsze kryterium, aby mógł on spełniać swoją funkcję. Dlatego zapięcie na plecach w dużych rozmiarach miseczek posiada większą liczbę haftek, tak, aby jeszcze lepiej dopasować go pod biustem.

Pamiętamy także o ramiączkach (również regulowanych), które w dużych rozmiarach są szersze, ergonomiczne i podszyte miękką pianką. W ten sposób ciężar biustu rozłożony jest na większą powierzchnię ramion, a co za tym idzie kark, ramiona i plecy są odciążone.

Biustonosze sportowe Anita oferują wysoką jakość, komfort noszenia i pewne podtrzymanie także pełnym biustom, a to wszystko w dobrym stylu!


Czysta kobiecość

Biustonosz sportowy na fiszbinach momentum underwire zapewnia idealne wsparcie biustu aż do miseczki H. 

momentum underwire

Aktywna z miseczką E+

Należysz do grupy krąglejszych kobiet z dużym biustem? Jeśli tak, to na pewno pokochasz nasze biustonosze sportowe, które nawet w dużych rozmiarach zapewniają mocne podtrzymanie, a przy tym przyjemny komfort noszenia.

Podszyte pianką, odpowiednio szerokie ramiączka odciążają ramiona i plecy, a „oddychające”, funkcjonalne tkaniny troszczą się o komfort noszenia. 

Oczywiście nie zapomnieliśmy także o bardzo szczupłych Paniach! Nasze biustonosze sportowe dostępne są już od rozmiaru 65 pod biustem.


Mocne wsparcie

Stworzony, by bić rekordy. Biustonosz sportowy extreme control pięknie formuje biust aż do dużych rozmiarów miseczek.

extreme control